DIY výroba betonové stoličky

Nedávno jsme si udělaly takové menší kreativní odpoledne a absolvovaly moc příjemný workshop v ateliéru Free Architects, na kterém jsme si vyrobily betonovou stoličku. Nahlédnout do našeho betonového procesu můžete prostřednictvím tohoto slideshow videa -⟩-⟩

Možná už jste fenomén betonových doplňků také zaznamenali. O naší fascinaci betonovými prvky v interiéru jsme se zmínily již v článku AHOJ JARO! A našem jarním moodboardu, do kterého jsme jednu takovou betonovou stoličku zakomponovaly (odkaz na článek a moodboard najdete pod tímto odkazem: jaknainteriery.cz/ahoj-jaro/ ).

Pokud i Vás beton v interiéru baví a rádi byste si něco vyrobili, můžete začít třeba právě workshopem v ateliéru Free Architects freearchitects.cz , který můžeme jen doporučit. Pokud Vám workshop nevyjde, je možné si pro zjednodušení v ateliéru zakoupit sadu #instantstool a podívat se na tento video návod. Je to opravdu jednoduché a jistě to zvládne každý.

Vyzkoušeli jste si něco z betonu vyrobit? Budeme rády i za Vaše zkušenosti, postřehy,nápady a inspiraci. Můžete nám napsat do komentářů, nebo na email: jaknainteriery@gmail.com. Děkujeme

Mějte se krásně a kreativně!

Monika a Petra

 

 

 

6 Comment

 1. Aaach jo,
  nebýt kojení, dojedu si na workshop taky.
  Já z betonu vyrábím pravidelně. Hlavně květináče, mísy, misky, stolečky a šperky. Na zimu betonové svícny.
  A je fakt, že to jsou i super dárky pro ostatní.
  Beton je láska a zábava v jednom 🙂

  1. Monika&Petra says: Odpovědět

   Mluvíte nám z duše, pro nás taky 🙂 Workshopy ve Free Architects pořádají pravidelně. Nadcházející vyvěsí na svém facebooku, nebo je možné domluvit si individuální. (toho jsme se zúčastnily my a vyšli nám časově i termínově maximálně vstříc)

   1. Díky. Já myslím, že to za pár měsíců velmi ráda využiji 🙂

    1. Monika&Petra says: Odpovědět

     určitě využijte, je to příjemný relax 🙂

 2. Petr says: Odpovědět

  Jeee díky za článek. Potěšil 🙂

  1. Monika&Petra says: Odpovědět

   To jsme rády. My také děkujeme a těšíme se na další workshopy 🙂