KAM A KDY ZA INSPIRACÍ v KVĚTNU

Kam a kdy za inspirací v máji neboli pozvání do Prahy. Protože právě tady nás zaujaly pořádané výstavy, festivaly, workshopy, veletrhy a markety týkající se interiéru a designu nejvíce.

Začít můžete přehlídkou designu Czech Design Week, která se bude konat 8.-14.5. v Domě uměleckého průmyslu DUP 39. Jsme rády, že se tento prostor otevřel veřejnosti a slouží opět umění a dalším akcím s ním spojené.

O víkendu 13.-14.5. nás zaujaly akce dvě. Bleší trh na Nákladovém nádraží Žižkov. Kde si přijdou na své všichni milovníci vintage kousků a také všichni, kteří mají rádi ducha místa jako my. Protože toho Nákladové nádraží na Žižkově rozhodně má… Druhou akcí je festival pokojovky, který proběhne v neděli 14.5. v industriálním Vnitroblocku.

Projekt který nás už delší dobu hodně baví, cestovka Dovýroby pořádá 24.5. výlet do Pragovky . Navštívíte památkově chráněný prostor továrny a nahlédnete do procesu tvorby dvou ateliérů, které v Pragovce sídlí.

Dyzajn market léto nabídne v sobotu a neděli 27.-28.5. autorskou tvorbu až 200 českých a zahraničních designérů, slibuje i zajímavé workshopy.

Budeme rády i za Vaše tipy, nejen v Praze.

Mějte květen plný inspirace a kreativity.

Monika a Petra