AHOJ JARO!

Konečně je cítit ve vzduchu. Máme rády ten čas, kdy se všechno po dlouhé zimě probouzí k životu, a jako každý rok s příchodem jara míváme nutkání osvěžit i naše domovy. Tentokrát se inspirujeme svěžími tóny eukalyptu, máty, rozkvetlou třešní a narcisy.

NÁŠ SPRING MOODBOARD OBÝVACÍHO POKOJE PRO TENTO ROK


 

1. Mentolově zelená rozkládací pohovka od Cosmopolitan design Stuttgart nás oslovila nejen svým neotřelým tvarem, ale také kvalitními materiály a praktičností pro menší byty. I rozkládací pohovky mohou působit lehkým dojmem, tato je pro nás důkazem. 

2. V jednoduchosti je krása, proto volíme minimalistický koberec v bílé barvě Expo Shaggy.

3. 4. Polštáře a plédy jsou nejen výborným dekoračním prvkem, zajistí také pohodlí. Detaily tvoří celek. Detaily, které zaujmou na první pohled aneb polštáře Dot z kolekce Dot Cushions od Hay (které už dlouho visí na našem wishlistu), jsme doplnily o lněný pléd Stonewash Yellow.

5. 6. 7. V obývacím pokoji by neměla chybět vhodně osvětlená relaxační zóna pro klidné čtení či odpočinek. Vybraly jsme elegantní měděnou stojací lampu od ETH. Ve stejném „kovovém“ duchu volíme i nástěnné hodiny Marble Delight od známého holandského výrobce Karlsson a stropní svítidlo Ajaccio B1 také od ETH.

8. S příchodem jara není váz či váziček nikdy dost. Vázou z recyklovaného skla ze série Authentic jsme si nedávno udělaly radost a je opravdu krásná, i s výškou 14 centimetrů vynikne sama o sobě i s jakoukoliv květinou.  

9. Alespoň jeden kousek z betonu nesmí v našem moodboardu chybět. Jsme čím dál tím více fascinovány využitím tohoto materiálu u interiérových prvků. V našem moodboardu jsme použily stoličku s betonovým sedákem dánské značky Hübsch. Pokud se Vám líbí tak jako nám, zanedlouho se můžete těšit na článek, ve kterém přineseme návod jak si takovou stoličku můžete vyrobit svépomocí.   

 10. Preferujeme bílou výmalbu. Pro doplnění volíme geometrické obrazce Maya Rose ve svěžích odstínech. 

11. Vybírat nábytek a doplňky na bonami nás prostě baví. Stejně jako design této ručně vyráběné komody z masivního březového dřeva Kiteen Kolo

12. Hudba nikdy nekončí. Není nad to poslechnout si živý koncert, což až na vyjímky není možné 24 hodin v kuse (kpbo.cz/2017/03/hudba-nikdy-nekonci , ale dopřát si alespoň poslechově podobný zážitek z reproduktoru BeoPlay možné je.

A Vy? máte to s příchodem jara stejně? Dekorujete, proměňujete? A čím jste si naposledy udělali radost?

pokud se Vám zalíbily některé z námi vybraných doplňků či nábytku a nemůžete dohledat, kde je koupit, můžete kliknout na zelené odkazy, které Vás rovnou přesměrují.

4 Comment

  1. Ivet Šilhová says: Odpovědět

    Už několik týdnů hledám rozkládací pohovku do naší kuchyně-jídelny.. hledala jsem něco, co tam zapadne- nebude to vypadat „obývákově“, ale splní to účel, když moje dvě dcerky budou chtít lenošit, psát úkoly v leže-zatímco já budu něco kuchtit. U nás doma, co si pamatuju-byla vždy v kuchyni pohovka. Rozkládací. A bylo to opravdu fajn. Po nespočet hodinách u PC mi padla do oka přesně tahle zelenkavá pohovka..pak jsem našla vaší úžasnou recenzi-vizi zakomponované pohovky do okolního prostředí- a vyhrála. Nechtěla jsem sice investovat tolik-ale vždy je nakonec lepší když se investuje trochu víc, než se uvažuje- protože většinou jen potom má člověk opravdovou radost, a ne lítost- že nekoupil to lepší. Ještě jednou díky holky. Jste skvělé. Ivet. Stránky- jedna radost se dívat. 🙂

    1. Monika&Petra says: Odpovědět

      Dobrý večer Ivet, těší nás, že Vám byl článek inspirací a děkujeme za moc milý komentář, takové vždy potěší a jsou pro nás impulzem k pokračování :). Naprosto s Vámi souhlasíme, radost z něčeho pěkného a kvalitního za tu investici určitě stojí. Pokud byste měla čas a chuť sedačku ve Vaší kuchyni vyfotit moc rády se podíváme.

  2. […] A našem jarním moodboardu, ve kterém jsme jednu takovou betonovou stoličku zakomponovaly: jaknainteriery.cz/ahoj-jaro/. Pokud i Vás beton v interiéru baví a rádi byste si něco vyrobili, můžete začít […]

  3. Krasne, odvazne, vesele 🙂 este tak najst odvahu na take vyrazne farby 🙂