KAM A KDY ZA INSPIRACÍ v ÚNORU

Blíží se začátek nového měsíce a s ním přichází i náš kalendář s tipy na veletrhy, výstavy a workshopy, jak jinak než tématicky o bydlení.

Pokud Vás zaujal náš lednový tip na veletrh Stavíme Bydlíme v Hodoníně, ale nestihli jste ho, máme pro Vás dobrou zprávu. V únoru můžete navštívit tento veletrh rovnou dvakrát. Stavíme Bydlíme v Třebíči, který proběhne 8.-9. února, nebo v Uherském Hradišti v termínu 24.-25. února.

Plánujete-li, nebo Vás jen zajímá problematika nízkoenergetických, pasivních či nulových domů, určitě navštivte veletrh FOR PASIV 2017 na výstavišti v Praze Letňanech. Inspirativní určitě bude i doprovodný program s řadou přednášek, prezentací a přehlídkou vítězných domů ze soutěže Pasivní dům 2016. Veletrh proběhne od 9.-11. února.

Na webových stránkách INSTITUTU BYTOVÉHO DESIGNU nás oslovily hned dva workshopy. Jak správně vybírat nábytek ( 9.února v Praze)  a Pravidla moderního zařizování (11.února v Praze)

Tentokrát v našem kalendáři zmíníme i jeden zajímavý zahraniční veletrh. Od 10.- 14. února proběhne již několikátý ročník veletrhu Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem. Tentokrát Ambiente 2017, který představí novinky v oblasti bydlení, designu, dekorací, drobného nábytku (a mnohem víc).

Poslední dva tipy budou patřit workshopům.

Pokud Vás zaujal náš článek jak na kvítí v interiérech, ve kterém se zmiňujeme mimo jiné o kokedamách (článek si můžete přečíst zde: http://www.jaknainteriery.cz/jak-na-kviti-v-interierech-a-povanocni-inspirace/) a rádi byste si sami takovou kokedamu vytvořili, určitě si nenechte ujít kurz kokedama Dalibora Šubrta v rámci projektu naučme se. Ten se uskuteční v Praze ve čtvrtek 16.února.

Máte rádi časopis SOFFA  a kouzelnou atmosféru prostoru VnitroBlock? Potom by Vás mohlo zaujmout kreativní ráno SOFFA & FRIENDS ZÁKLADY INTERIÉROVÉHO DESIGNU, které se bude konat v sobotu v 18. února v prostorách VnitroBlocku na Praze 7.

konkrétní odkazy na akce najdete při kliknutí na zvýrazněné části textu.

Věříme, že se Vám naše tipy budou líbit a budeme rády, pokud nám napíšete i ty své. Například do komentáře, nebo na emailovou adresu jaknainteriery@gmail.com.