KAM A KDY ZA INSPIRACÍ v BŘEZNU

 

Kam a kdy za inspirací v březnu? Tentokrát pro Vás máme tipů opravdu hodně. Věříme, že Vás tyto připravované či už probíhající akce zaujmou tak jako nás.

Například ART PRAGUE, kde si můžete prohlédnout to nejlepší ze současného výtvarného umění. Koná se už v samo o sobě inspirativním prostoru Kafkova domu v Praze do 5.3.

Již několikrát v našich kalendářích zmiňovaný veletrh STAVÍME, BYDLÍME můžete tentokrát navštívit 1.-2.3. v Jihlavě. V podobném duchu se bude nést stavební veletrh STAVOTECH OLOMOUC 30.-31.3. v Olomouci.

Máte slabost pro italský design a blízko do Brna? Výstava ITALIAN DESIGN ACT, jejíž součástí bude i doprovodný program a workshopy vypadá hodně zajímavě a my se ji pokusíme neminout. 2.3.- 5.3. v Moravské galerii v Brně.

Opět na našem seznamu nechybí jeden z kurzů Naučme se. Rad a doporučení odborníka při plánování stavby, či v jejím průběhu není nikdy dost. Na kurzu CHCEME STAVĚT DŮM aneb cesta k novému bydlení Ing.arch. Hany Klapalové se seznámíte s celým procesem, který Vás při výstavbě čeká. Na výběr jsou dva termíny. 8.3. a 29.3. v Pardubicích.

Slibovaná informace z Instagramu pro ty, kteří mají rádi Roye Lichtensteina a POP ART. Pozvánka na prodejní výstavu obrazů naší kamarádky Ivety Kadlecové, která se uskuteční od 10.3. (konec výstavy doplníme) v restauraci U Gregorů v Nymburku. Doporučujeme!

Pokud hledáte design do svých domovů, výbornou příležitostí může být nákup na DYZAJN MARKETU JARO ’17 o víkendu 18.-19.3. na náměstí Václava Havla.

Pokračovat můžete 23.-26.3. na přehlídce interiérového designu DESIGN SHAKER v Praze Letňanech.

Poslední námi vybranou inspirativní akcí je výstava ateliéru ilustrace a grafiky UMPRUM v Praze v Galerii Smečky, kterou máte možnost navštívit od začátku března. Výstava končí 25.3.

Budeme rády i za Vaše tipy kam a kdy za inspirací. Můžete nám je napsat do komentářů, nebo na jaknainteriery@gmail.com. Budeme se těšit.

Mějte pěkný březen plný  inspirace!

1 Comment

  1. […] Vás zaujal náš tip na tuto výstavu v kalendáři kam a kdy za inspirací v březnu, ale neměli jste příležitost se jí zůčastnit, nahlédnout můžete (alespoň) […]